TOLŠTEJNSKÉ SLAVNOSTI 2015

PŮJČOVNA COTTAGE

12. Hvězdicová jízda do Filipova 8. 5. 2011

nahled

Město Jiříkov ve spolupráci se společností TUR, Společností pro trvale udržitelný rozvoj Šluknovska a Saským spolkem „Obere Mandau-Spreequelle e.V.", si Vás dovolují pozvat na

XII. ročník Hvězdicové cyklistické jízdy,

která se uskuteční dne 8. 5. 2011 v areálu Domova důchodců ve Filipově, v těsném sousedství Baziliky Minor Panny Marie, Pomocnice křesťanů v Jiříkově - Filipově od 13.00 hodin.

V rámci kulturního programu vystoupí dětská zájmová uskupení z Jiříkova, Vandrovní muzikanti ze Saska a Čech a kapela Domova důchodců Filipov „Senior band".
V areálu Domova důchodců ve Filipově je zajištěno občerstvení a potřebné zázemí.

Všichni příznivci cykloturistiky jsou srdečně zváni. Bližší informace naleznete na přiložených letácích.

Přílohy ke stažení

pdf strana1_4 (pdf, 1MB)
pdf strana2_3 (pdf, 310.9kB)

publikován: 20.4.11 10:01, autor: Administrator, zobrazeno: 2222x