PŮJČOVNA COTTAGE

jste zde: cze > Aktuality

Vítejte na stránce Místní akční skupiny Šluknovsko

špatná URL - nelze generovat stav
Hlasujte v naší anketě o nejkrásnější pohádku!Hlasujte v naší anketě o nejkrásnější pohádku!

Pošlete v průběhu března svůj hlas pohádce, která je podle vás nejkrásnější! Nová kniha pohádek je součástí projektu Z pohádky do pohádky a autory literárních prací jsou děti ze Šluknovska.

28.2.15 11:53 | 20x
Nabízíme nadstandardní služby malým obcímNabízíme nadstandardní služby malým obcím

MAS Šluknovsko nabízí zpracování strategického plánu obce na klíč dle metodiky MMR. Naší výhodou je velmi dobrá znalost regionu a místní problematiky i zkušenosti se zpracovním strategických dokumentů komunitní formou.

27.2.15 13:11 | 14x
Provoz nové regionální senátní kanceláře zahájen!Provoz nové regionální senátní kanceláře zahájen!

V pondělí 23. února proběhlo zahájení provozu nové senátní kanceláře, kam mohou občané přijít za svým senátorem Ing. Zbyňkem Linhartem.

25.2.15 10:37 | 28x
Pozor! Změna termínu semináře Pozor! Změna termínu semináře

Upozorňujeme, že seminář Dotace, jak na ně? se uskuteční v náhradním termínu 2. 3. a 5. 3. 2015 v Rybništi. Původní termín 19. 2. a 26. 2. musel být z organizačních důvodů zrušen!

17.2.15 12:37 | 61x
Čínská medicína v našich zahrádkáchČínská medicína v našich zahrádkách

V úterý 10. února se v MAS Šluknovsko odehrálo slavnostní předání certifikátů absolventům 1. semestru Virtuální univerzity třetího věku. Ve stejný den byl zahájen druhý semestr s dosud volnými místy pro další zájemce o studium.

11.2.15 20:36 | 66x
Výtvarné workshopy měly úspěchVýtvarné workshopy měly úspěch

Máme za sebou druhou část literárně-výtvarného projektu „Z pohádky do pohádky". Nejzdařilejší ilustrace, na nichž se podíleli rodiče se svými dětmi, budou součástí nové knihy pohádek.

10.2.15 15:12 | 51x
Kameny v pohybuKameny v pohybu

Může být brána z písku? A hora? A město? Jistě, ale jak se to může stát? Kdo nestihl shlédnout pořad na ČT 2 Kameny v pohybu, může se podívat na video. Odkaz k jeho spuštění zdarma najdete zde.

8.2.15 20:04 | 66x
Virtuální univerzita třetího věku pokračujeVirtuální univerzita třetího věku pokračuje

Třetí semestr Virtuální univerzity třetího věku při PEF České zemědělské univerzity na téma Čínská medicína v našich zahrádkách bude zahájen v úterý 10. února ve Varnsdorfu. Těšíme se na nové studenty - seniory!

4.2.15 12:06 | 87x
Pojďte se vzdělávat! Nabízíme kurzy zdarma!Pojďte se vzdělávat! Nabízíme kurzy zdarma!

Místní akční skupina Šluknovsko připravila vzdělávací kurzy, které organizuje zdarma pro širokou veřejnost. V nabídce jsou počítačové kurzy pro začátečníky a pokročilé, právní minimum a problematika dotací.

29.1.15 18:08 | 169x
Maškarní bál Tolštejnského panství 2015Maškarní bál Tolštejnského panství 2015

Město Krásná Lípa a folklorní soubor Lužičan zvou příznivce tance a zábavy v pátek 27. února 2015 od 20 hodin do krásnolipského kulturního domu na další ročník maškarního bálu Tolštejnského panství!

27.1.15 14:27 | 100x
Nabídka služeb a činností MAS ŠluknovskoNabídka služeb a činností MAS Šluknovsko

Konzultační činnost, zpracování potřebné dokumentace, žádosti či strategie rozvoje, odborné řízení projektů a další aktivity - to vše nabízí Místní akční skupina Šluknovsko.

21.1.15 11:53 | 179x
Povinnosti spolků podle nového občanského zákoníkuPovinnosti spolků podle nového občanského zákoníku

Zástupcům neziskovek nabízíme bezplatnou účast na semináři, věnovanému právní režimu spolků od 1. 1. 2014. Zájemci mají možnost výběru ze 4 termínů a míst konání. První ze série seminářů proběhne 2. - 3. února v Lipové.

19.1.15 14:08 | 149x

Strana: