jste zde: cze > Aktuality

Vítejte na stránce Místní akční skupiny Šluknovsko

špatná URL - nelze generovat stav
Integrovaná strategie území MAS ŠluknovskoIntegrovaná strategie území MAS Šluknovsko

Uveřejňujeme Strategii komunitně vedeného místního rozvoje pro území MAS Šluknovsko. O Vaše případné připomínky Vás žádáme do 15. září 2014. Kontaktní údaje najdete v této aktualitě.

31.8.14 22:22 | 52x
2. ročník Festivalu lokální ekonomiky2. ročník Festivalu lokální ekonomiky

O víkendu 20. a 21. září 2014 se v areálu Šluknovského zámku uskuteční druhý ročník Festivalu lokální ekonomiky. Hlavním programem je druhá národní konference lokální ekonomiky.

29.8.14 13:47 | 15x
V. Mezinárodní konference masného skotuV. Mezinárodní konference masného skotu

V. Mezinárodní konference chovatelů masného skotu a výstava plemen masného skotu proběhne v pátek 5. září 2014 ve Chřibské v restauraci Radnice a na ekologické farmě Ing. Jana Machače.

29.8.14 9:40 | 116x
Vzdělávání pro zvýšení kvality života na venkověVzdělávání pro zvýšení kvality života na venkově

Neznáte nový Občanský zákoník? Bojíte se ,,šmejdů"? Zápasíte s počítačem? Chtěli byste začít podnikat a nevíte jak? Trápí Vás rodinné finance? Chcete si zvýšit šanci na nové zaměstnání a něco nového se naučit? Pak je tento projekt určen právě Vám!

27.8.14 13:53 | 30x
Den Českého Švýcarska v Krásné LípěDen Českého Švýcarska v Krásné Lípě

Srdečně vás zveme na Den Českého Švýcarska, který se bude konat v sobotu 30. srpna na Křinickém náměstí v Krásné Lípě. Malým i velkým návštěvníkům budou k dispozici dvě pódia.

27.8.14 13:37 | 24x
V. Mezinárodní konference chovatelů skotu ChřibskáV. Mezinárodní konference chovatelů skotu Chřibská

Srdečně vás zveme na 5. Mezinárodní konferenci chovatelů skotu ke společné zemědělské politice EU, která se bude konat v pátek 5. září ve Chřibské. Konference je rozdělena na odbornou část s přednáškami a výstavu zemědělské techniky na ekologické farmě.

20.8.14 14:01 | 36x
Den otevřených dveří komunitního centra KostkaDen otevřených dveří komunitního centra Kostka

Pestrý život v Kostce: na 30. srpna od 10 do 14 hodin je připraven Den otevřených dveří v KC Kostka v Krásné Lípě. Na programu je prezentace činnosti KC Kostka, tvořivá dílna a soutěže pro děti i dospělé a slavnostní zahájení Kreativní dílny.

18.8.14 13:51 | 41x
Výlet za nejkrásnějšími vyhlídkami do kaňonu LabeVýlet za nejkrásnějšími vyhlídkami do kaňonu Labe

Při příležitosti 130. výročí založení Horského spolku pro nejsevernější Čechy a 150. výročí vydání prvního průvodce po Českém Švýcarsku připravila o. p. s. České Švýcarsko spolu s KČT Krásná Lípa a Křinickým pivovarem výlet 6. září 2014.

18.8.14 11:04 | 36x
Smlouva o spolupráci MAS v Libereckém krajiSmlouva o spolupráci MAS v Libereckém kraji

Předmětem smlouvy je vzájemná spolupráce a pomoc při realizaci a propagaci programu LEADER v činnosti místních akčních skupin v Libereckém kraji.

18.8.14 11:00 | 39x
Lipovský Dřevák 2014 v sobotu 30. srpna!Lipovský Dřevák 2014 v sobotu 30. srpna!

Lipovský Dřevák se uskuteční 30. 8. od 10 hodin v okolí restaurace U Pytláka. Můžete se těšit na tradiční desetiboj, soutěže v hodu kládou a páce, hudební vystoupení a mnoho dalšího. Celodenní slosovatelné vstupné 50 Kč.

16.8.14 16:43 | 56x
Do projektu spolupráce se zapojí i dětiDo projektu spolupráce se zapojí i děti

Na jaře tohoto roku odstartoval projekt s názvem Z pohádky do pohádky, na jehož realizaci se podílejí dvě místní akční skupiny – MAS Šluknovsko a Občanské sdružení MAS Krajina srdce.

13.8.14 18:24 | 44x
Další ročník Tolštejnského krasoděníDalší ročník Tolštejnského krasodění

Již tuto sobotu 16. srpna proběhne další ročník Tolštejnského krasodění v Jiřetíně pod Jedlovou. Vstup volný. Těšíme se na vás!

13.8.14 13:36 | 141x

Strana: